Низка українських ЗМІ сьогодні повідомили про те, що Матіос терміново виїхав за межі країни. 

Першоджерелом цієї інформації став допис журналіста Василя Крутчака у Facebook: 

«Толік Матіос покинув країну. Зеленському та Коломойському він не потрібен бо вони зрадників не купують, а Петро буде його наздоганяти навіть не за злиття інформації про Свинарчуків, а за відео з сином». 

І зрозуміло журналісти намагались з'ясувати, чи відповідає ця інформація дійсності. 

УНІАН намагався з’ясувати, чи відповідає ця інформація дійсності, у самого головного військового прокурора, але за наявними номерами телефону Матіос не відповідав, і на повідомлення в месенджері на момент публікації не відреагував.У прес-службі Генеральної прокуратури УНІАН зазначили, що для того, щоб уточнити цю інформацію, необхідно направити їм інформаційний запит: «Мені треба це питання уточнити, я маю від вас надати запит, тобто надсилайте відповідний запит», – заявив співрозмовник. 

Видання Вісті звернулися із запитом до Генпрокуратури і Державної прикордонної служби про надання інформації, чи залишив військовий прокурор територію України, і, якщо він знаходиться за кордоном, чи має намір повертатися.

Вести з'ясовують, чи відповідає ця інформація дійсності. У прес-службі Генеральної прокуратури і Державної прикордонної служби на запит Вістей не відповіли.

А ось видання "Главком" повідомляє, що у прес-службі військової прокуратури стверджують, що Анатолій Матіос перебуває на своєму робочому місці.

Водночас співробітниця прес-служби відмовила виданню в отриманні короткого коментаря від Матіоса до кінця робочого дня і попросила направити інформаційний запит із проханням про інтерв’ю.