В цьому році держава витратить на компенсацію "знижки" близько 51 мільярда гривень.

До кінця 2017-го, за підрахунками Міністерства соцполітики 9 з 15 мільйонів українських сімей отримуватимуть субсидії. Всього за кілька років кількість одержувачів субсидії в Україні зросла у 20 разів, – Корупція Інфо

Популярне: УВАГА!!! Правила для водіїв будуть РАДИКАЛЬНО ЗМІНЕНІ, прочитайте, щоб не потрапити в халепу

Так, у 2014-му оформили субсидію 450 тисяч чоловік. За даними Держстату, в березні цього року програма субсидій покрила 43,6% домогосподарств. Вже зараз у Сумській і Тернопільській областях знижку отримують понад 60% місцевих мешканців. Найменше знижок в Одеській області й в Києві – 16,3 і 26,7% відповідно.

“Середній розмір призначеної субсидії на одну сім'ю у березні 2017. збільшився у порівнянні з відповідним періодом минулого року в 2 рази й склав 2853,7 гривні", – йдеться в даних Державної служби статистики.

“Середній розмір призначеної субсидії на одну сім'ю у березні 2017. збільшився у порівнянні з відповідним періодом минулого року в 2 рази й склав 2853,7 гривні", – йдеться в даних Державної служби статистики. Чинна система субсидій, вважає представник ЄБРР Сергій Маслюченко, гальмує процес створення ОСББ та запровадження заходів з енергоефективності.

“Якщо багато субсидіантів в будинку, спробуйте переконати співвласників створити ОСББ. Це неможливо", – говорить експерт. Мер Миргорода Сергій Соломаха також упевнений: з-за того, що в багатьох будинках більшість мешканців – субсидіанти, у городян немає стимулу утеплювати свої квартири та створювати ОСББ.

Джерело