субсидії-корупція

Щоб отримувати субсидію, потрібно, щоб на одного члена сім'ї припадало 1176 гривень доходу.

Топити до травня не будуть: роз'яснення про продовження опалювального сезону Субсидії за новою системою можуть отримувати чотири мільйони українців.

 На це в бюджеті закладено рекордні 24,5 млрд грн, повідомляє ТСН. Як по-новому оформити пільгу, стане відомо з 15 квітня. У цей день разом з платежами, повинні прийти бланки із заявою бажаючого оформити субсидію та декларацією про доходи.

Як їх грамотно оформити, буде роз'яснено в додатковій інструкціі.Заповненний документ слід передати органам соцзахисту власноручно або по пошті. Якщо сім'я отримує дохід на рівні прожиткового мінімуму на людину, а це 1176 гривень, то за компослуги платить лише 7,5% від свого доходу .Якщо, наприклад, самотній пенсіонер отримує дохід у три тисячі гривень, то він буде платити 25% від свого прибутку.

Механізм видачі субсидій значно спроститься. Зокрема, скасовується ряд обмежень щодо майна. Тепер субсидії можуть отримати ті, хто володіє кількома квартирами або машинами, зробив велику покупку останнім часом. До того ж претендувати на субсидію зможуть і ті, хто орендують житло. Однак, вони повинні мати офіційний договір оренди і перераховувати кошти за оренду не готівкою, а на банківський рахунок.

 За громадянами ж залишається єдиний обов'язок – по-чесному декларувати свої доходи, органи соцзахисту будуть це перевіряти. Якщо людина щось приховала, її змусять повернути виплачену субсидію у подвійному размірі. Субсідіі по-новому почнуть нараховувати з травня, і робити це на рік

Джерело: Корупція.інфо