Міністер соціальної політики України Андрій Рева відзначив, що відмова в субсидії громадянам з доходами менше мінімальної заробітної плати є неправомірним.

Про це повідомляє прес-служба відомства. За його словами, такі громадяни можуть звернутися до Комісії з питань призначення житлових субсидій.

"Відмова в субсидії тим громадянам, чиї доходи менші за мінімальну зарплату – є неправомірним", – сказав він.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Щоб отримати субсидію, безробітний (або той, хто заробляє менше мінімалки) повинен заплатити як мінімум три мінімальних єдиних соцвнески (22% від мінімалки). Тоді він має право звернутися до Комісії та йому порахують дохід в розмірі трьох (5331 грн) або одного (тисяча сімсот сімдесят один грн) прожиткового мінімуму. Ці доходи врахують при призначенні розміру знижки.

Нагадаємо,нещодавно ми повідомляли про те, що міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів, що усна відмова в отриманні субсидії є незаконною. Вона повиненна бути в письмовому вигляді.

"У випадку, якщо вам відмовляють у призначенні субсидії, орган соціального захисту населення вам про це має обов'язково повідомити в письмовому вигляді. Форма повідомлення може бути різною, але вона не може бути усною. Тому коли ви звернулися і офіційно зареєстрували свою заяву, вам мають офіційно дати відповідь", — зазначив Рева.