До 35-річного мешканця будинку на вулиці полковника Кедровського (Будьонного) прийшла в гості його тітка. Вона і виявила, що двері в квартиру відкриті, а на стук ніхто не озивається. Увійшовши всередину, жінка побачила, що і племінник, і його подруга лежать в ліжку без ознак життя. Родичка одразу ж викликала поліцію.

При огляді тіл ран, забитих місць або якихось ще тілесних ушкоджень не виявили. З речей чоловіка і жінки також нічого не пропало. При цьому поряд з ліжком лежали використані шприци, що наштовхнуло поліцейських на версію про передозування "важкими" наркотиками.

Остаточні висновки можна буде робити лише після судово-медичної експертизи, але в поліції говорять, що і господар квартири, і його подруга значилися на обліку, як наркомани. А померлий чоловік був раніше судимий.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Дніпрі 16-річна дівчина і 18-річний хлопець вистрибнули з вікна 8-го поверху будинку по вул. Глінки. У передсмертній записці вони вказали, що "вже пожили і пізнали життя в свої 17-18 років".