Львів надзвичайно красиве та привабливе для туристів місто. Та це не означає, що воно ідеальне. Щоправда його недоліки помічають лише містяни.

Львів – мрія кожного туриста. Затишні райони, красива архітектура, численні розважальні заклади. Та за красивою Площею Ринок ріже око безлад на руйнування.

Найбільша проблема кожного населеного пункту – ігнорування скарг мешканців на стан будівель та вулиць. Наша редакція одержала повідомлення від містянки, яка розповіла, про проблему, “невидиму” для влади.

“Усі ми , звичайно, дуже раді,що Замарстинівська відкрита,проте…. Майже два роки по вул.Мурашко здійснювався об’їзд (з вулиці Липинського на пр.Чорновола). Наша вулиця перетворилася в жахіття, суцільні горби та ями,а тротуари взагалі зникли,бо по них їздять машини!!!! В дощову погоду ні пройти,ні проїхати! Так як в нас і так постійні проблеми з затопленням цілого району,то після так званого латання дороги зрізаним з сусідніх доріг асфальтом-всі каналізаційні решітки десь під тим асфальтом і залишилися.ЧЕКАЄМО НА РЕМОНТ ВУЛИЦІ О.МУРАШКО ТА ПРИЛЕГЛИХ ДО НЕЇ
P.S. фото не показують реальної картини-погода суха і сонячна”, – пише жінка.Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]

І всі ваші свілини та відео будуть опубліковані на нашому сайті “Корупція Інфо” та ютуб-каналі.