Головні новини України
Подобається

Суд арештував генерала Назарова через катастрофу Іл-76

26/11/2014     Автор: Яна Романська
Суд арештував генерала Назарова через катастрофу Іл-76

Першого заступника керівника АТО, заступника начальника Генштабу Віктора Назарова відправлено під арешт.

Відповідно до рішення, яке оголосив суддя Печерського районного суду В'ячеслав Підпалий, Назарову обрали запобіжний захід у вигляді утримання під арештом на два місяці та призначили заставу в розмірі 365 тис. грн.

Суд визнав обґрунтованими підозри прокуратури стосовно Назарова. Також суд визнав необхідним ув'язнення підозрюваного, оскільки в іншому разі той може ховатися від слідства й ліквідовувати докази.

На засіданні Назаров спростовував власну причетність до катастрофи Іл-76 і зазначав, що дані Служби безпеки України про готовність терористів збити літак надійшли у штаб АТО надто пізно.

Своєю чергою, адвокати підозрюваного твердили, що їх підзахисному не можна знаходитись під арештом через стан здоров'я – у Назарова діагностували катаракту одного ока.

Держзвинувачення наголошує, що Назаров проявив халатне ставлення до військової служби, яке призвело до важких наслідків, а саме: загибелі 49 людей і знищення майна на суму 2,8 млн гривень.

Нагадаємо, 14 червня в результаті падіння збитого сепаратистами військово-транспортного літака Іл-76 над аеропортом у Луганську загинуло 49 людей.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів