путана

Високий суд Лондона опублікував документи, які вказують на причетність Володимира Путіна до злочинного угруповання в Петербурзі, яке займалося контрабандою наркотиків з Колумбії в Європу. Ці матеріали стали відомі в ході розгляду справи про вбивство колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка, передає Корупція.інфо з посиланням на українські ЗМІ.

Високий суд Лондона опублікував матеріали стосовно соратника Путіна – Віктора Іванова, який проходить у справі про вбивство колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка. Відповідно до даних, Іванов тісно співпрацював з лідером так званого «Тамбовського організованого злочинного угруповання» Володимиром Кумаріним, і допоміг йому отримати контроль над петербурзьким морським портом, через який здійснювалася контрабанда наркотиків.

У матеріалах наголошується, що співпраця Віктора Іванова з «Тамбовським злочинним угрупованням» повністю контролювалася нинішнім президентом Росії.

Окрім цього зазначається, що це конфіденційне досьє було складено колишнім полковником КДБ Юрієм Швецем у вересні 2006 року на замовлення Олександра Литвиненка для британської компанії «Titon».

Сам Іванов, в свою чергу, заявив, що ця інформація наклепницька, і таким чином намагаються здійснити атаку на президента Росії.

Нагадаємо, раніше колишній офіцер КДБ Юрій Швець на слуханнях у Лондоні теж заявляв, що президент Росії Володимир Путін у 90-х роках «кришував» відмивання грошей колумбійського наркокартелю.