Рішення суду оскарженню не підлягає.
Київський апеляційний суд поновив на посаді шефа Департаменту поліції охорони Нацполіціі Сергія Будника, який 22 серпня був затриманий при отриманні хабара. Про це йдеться в матеріалах суду, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Щоб заробити собі на операцію мив авто на заправці: Зворушлива історія 7-річного хлопчика, який постраждав у пожежі

Суд розглянув скаргу захисту на рішення Печерського районного суду від 1 вересня про відсторонення Будника з посади. ГПУ назвала це рішення обґрунтованим у зв'язку з тим, що підозрюваний в отриманні хабара має можливість перешкоджати кримінального провадження, зокрема впливати на свідків і знищувати або підробляти документи.Тим часом апеляційний суд вирішив, що наявність подібних ризиків не доведено.

Суд також вказав, що Конституція України гарантує громадянину право на оплачувану працю і обмеження такого права може здійснюватися лише в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом. В результаті суд задовольнив скаргу Будника і скасував рішення про його відсторонення від посади. Дане рішення оскарженню не підлягає.

Під час отримання хабара в розмірі 96 тис. Грн. був затриманий начальник поліції охорони Нацполіціі генерал Сергій Будник.

Печерський районний суд Києва обрав Будника запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави в сумі 128 тис. Грн., Після внесення якого генерал вийшов з СІЗО.

1 вересня суд відсторонив Будника з посади начальника поліції охорони до 22 жовтня включно.