Військова прокуратура Західного регіону України відсудила 11,03 га земель оборони та природно-заповідного фонду вартістю понад 17 млн грн.

Про це ІА Корупція Інфо  повідомили в прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

«Відповідно до ухвали Львівського апеляційного адміністративного суду набрала законної сили постанова Сколівського районного суду Львівської області, згідно з якою скасовано рішення сільської ради про прийняття на баланс п’яти земельних ділянок загальною площею 11,03 га, вартістю більше 17 млн грн.Зазначені земельні ділянки, що розташовані на території Сколівського військового лісгоспу ДП Міністерства оборони України «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат», входять до складу земель національного природного парку «Сколівські Бескиди». Їх відчуження з державної власності заборонено», – повідомили у військовій прокуратурі.

«Таким чином, ухвалюючи оскаржувані рішення, сільська рада не тільки незаконно вилучила землі Міноборони України та природно-заповідного фонду, але й вийшла за межі своєї компетенції: прийняла рішення щодо земель, які перебувають поза межами населеного пункту даного органу місцевого самоврядування»,  – додали в прес-службі.