Завершено повторний судовий розгляд кримінальної справи про обвинувачення членів злочинної організації, створеної керівником ПП«Доктор», повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Як відомо, останні через мережу аптек «Доктор» займались незаконним збутом на території м.Львова отруйних та сильнодіючих лікарських засобів, прекурсорів та психотропних речовин. Під час документування їх протиправної діяльності доведено близько 60 таких фактів.

Нагадаємо, в листопаді 2011 року у вказаній кримінальній справі Шевченківським районним судом м. Львова вже виносився обвинувальний вирок, однак в жовтні 2012 року за результатами перегляду в суді апеляційної інстанції це рішення було скасовано, а справу скеровано на новий судовий розгляд.

Відтак, 26 серпня поточного року вироком Шевченківського районного суду м. Львова за результатами слухання справи за участі працівників прокуратури Львівської області, організатора злочинного угрупування засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а інших виконавців –  на строк від 6 до 2 років позбавлення волі. 

Джерело: ГалІнфо