Захист постраждалих від дій Слюсарчука боку припускає, що він міг виїхати за кордон

Андрій Слюсарчук, відомий як "Доктор Пі", сьогодні, 5 липня, не з'явився на засідання в Апеляційному суді Львівської області. Про це пише Zaxid.net, передає Корупція.Інфо.

В суді повинні були розглядати апеляцію адвокатів Слюсарчука про скасування вироку про позбавлення волі на вісім років. На засідання суду не прийшли й адвокати обвинуваченого.

"Обвинувачений і адвокати не прийшли на засідання, але написали заяву про відвід судді Оксани Малиновської-Мікіч. Це суддя, власне, на підставі рішення якої 3 червня Андрія Слюсарчука випустили із СІЗО. Ми будемо звертатися до Генпрокуратури з проханням подання у Верховну Раду клопотання про зняття з неї недоторканності і арешт, оскільки рішення про зміну запобіжного заходу можна приймати тільки колегіально, а не одноосібно", – розповів адвокат потерпілих від шахрайської діяльності і медичних експериментів лікаря Андрій Петришин.

Оскільки засідання суду не може відбуватися без участі Слюсарчука, то його закрили і перенесли на 7 липня. Враховуючи те, що обвинувачений не з'явився на засідання, то у прокуратури є всі підстави подавати клопотання про зміну запобіжного заходу та повернення його в СІЗО.

За словами Петришина, інформації про те, де саме знаходиться Слючарчук, поки немає, оскільки закордонного паспорта він не здав, тож може вже бути за кордоном.

Нагадаємо, Слюсарчук був засуджений на 8 років за шахрайство. "Доктор Пі" видавав себе за нейрохірурга. 4 лютого 2016 р. суд змінив термін ув'язнення "Доктору Пі" Слюсарчуку за законом Савченко. Тоді Слюсарчук не був звільнений з колонії, оскільки йому залишилося відбути ще 1,5 роки з 8 років тюремного ув'язнення. Крім того, він отримав право на умовно-дострокове звільнення.

24 березня 2016 р. Вищий спеціалізований суд України скасував вирок і прийняв рішення повернути на повторне розслідування до апеляційної інстанції справу Андрія Слюсарчука.

23 червня 2016 р. Львівський апеляційний суд змінив йому запобіжний захід на час розслідування з утримання під вартою на особисте зобов'язання.