В п’ятницю, 31 жовтня, Центральний районний суд Миколаєва усунув депутата Миколаївської міської ради, що звинувачується в отриманні хабаря, Сергія Жайворонка від посади секретаря постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва і регулювання земельним стосунків строком на два місяці до 31 грудня.

Так, прокурор Максимишин звернувся з клопотанням до суду про продовження терміну усунення Жайворонка від посади, мотивуючи це тим, що ще йде судове слідство, не досліджені матеріали справи і не допитані свідки, на яких Жайворонок може робити вплив.

У свою чергу, захисник обвинуваченого Володимир Тимошин відмітив, що секретар постійної депутатської комісії є не посадою, а обов’язком. Окрім цього, адвокат звернув увагу суду на те, що Жайворонок, будучи депутатом, і так відвідує сесії міської ради і засідання комісії, тому він не бачить доцільності в його усуненні.В той же час, сам Сергій Жайворонок, повідомив, що в комісіїз питань архітектури, будівництва і регулювання земельним стосунків 14 депутатів, які приймають рішення, тому його єдиний голос нічого не вирішує.

Заслуховує аргументи сторін, суддя Сергій Щербина прийняв рішення усунути Жайворонка з посади секретаря депутатської комісії до 31 грудня, задовольнивши клопотання прокуратури.

У результаті суддя у цій справі Сергій Щербина прийняв рішення на наступному засіданні допитати потерпілу і досліджувати матеріали справи.

Нагадаємо, 2 липня депутата Жайворонка затримали при отриманні хабаря у розмірі 7 тисяч гривен. 4 липня Центральний районний суд Миколаєва обрав відносно Жайворонка запобіжний захід у вигляді домашнього арешту і усунув його з посади. 20 серпня той же суд змінив запобіжний захід на особисте зобов’язання. Окрім цього, Апеляційний суд Миколаївської області відновив Жайворонка на посаді директора ДЮСШ №3.

 

Джерело: Преступности.нет