Солом'янський райсуд Києва відмовив Національному антикорупційному бюро в доступі до рахунків організації "Союз молоді регіонів України" у справі про перерахування їм 58 млн гривень з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Про це йдеться в ухвалі суду від 29 грудня, передає Корупція.Інфо

З матеріалів клопотання випливає, що НАБУ проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом надання членами і представниками ПР неправомірної вигоди депутатам Верховної Ради, членам Кабінету Міністрів, Вищої ради юстиції, військовослужбовцям вищого офіцерського складу військових формувань та іншим посадовим особам в загальній сумі понад 10 млрд гривень.

Як випливає з клопотання, враховуючи відомості, отримані під час тимчасового доступу до рахунків ПР, встановлено, що на рахунок організації "Союз молоді регіонів України", відкритий в Укргазбанку, були перераховані грошові кошти в розмірі 58 166 463 гривень.

Суд вирішив відмовити НАБУ в доступі до рахунків "Молодих регіонів", бо, на його думку, детективами не доведена можливість використання в якості доказів відомостей, що містяться в речах і документах, до яких вони просять надати доступ.

Крім того, суд вказав, що детектив НАБУ надав суду не завірену копію виписки з Єдиного реєстру досудових розслідувань у даній кримінальній виробництву.

У листопаді САП повернула НАБУ на доопрацювання підозри у справі так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.