199041

Апеляційна скарга на дане рішення суду може бути подана протягом десяти днів

Жовківський районний суд Львівської області відмовив заступнику керівника головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ (управління "К") Василю Пісному в задоволенні позову проти народного депутата Володимира Парасюка. Про це йдеться в постанові суду, яку на своїй сторінці у Facebook оприлюднив Парасюк."У задоволенні позовної заяви Василя Пісного до Парасюка Володимира про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування неправдивих відомостей та відшкодування моральної шкоди відмовити", – йдеться в постанові суду.

Як повідомлялося, в грудні Пісний подав до суду на народного депутата Володимира Парасюка з вимогою відшкодувати завдану йому моральну шкоду. Парасюк повідомляв, що Пісний вимагає 100 тис. грн за нанесення моральної шкоди.

 

Нагадаємо, Парасюк вдарив Пісного на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради 19 листопада. Нардеп розлютився на слова про те, що Пісний зробив для Євромайдану більше, ніж Парасюк. Днем пізніше нардеп зірвав брифінг в Генеральній прокуратурі України.