Сторона звинувачення вважає, що на волі обвинувачені можуть вчинити злочин.

Броварський міський суд Київської області відмовився розглядати клопотання військових прокурорів про арешт обвинувачених у підготовці теракту нардепа Надію Савченко та екс-керівника "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана, які 16 квітня були звільнені з-під варти. Підготовче судове засідання перенесено на 31 травня. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Сторона обвинувачення вважає, що звинувачення проти Рубана та Савченко обгрунтовано і є ризик, що, перебуваючи на волі, вони зможуть здійснити свої плани, які їм інкримінують (теракт). Військові прокурори відзначають, що для запобігання можливого злочину, обвинувачені повинні бути під арештом."До початку підготовчого судового засідання, в Броварський суд подано клопотання про продовження строку тримання під вартою обвинувачених, про що в судовому засіданні повідомлено колегії суддів і наголошено на необхідності їх невідкладного розгляду", – йдеться в повідомленні ГПУ.

У той же час через відсутність на суді одного із захисників обвинувачених, було запропоновано перенести засідання. Однак прокурори подали клопотання для залучення безкоштовного адвоката, але що колегія суддів дала відмову і перенесла підготовче судове засідання на 31 травня.

Як відомо, Володимира Рубана і нардепа Надію Савченко випустили з СІЗО 16 квітня після того, як суд не встиг обрати запобіжний захід для них. Як пояснив один із захисників обвинувачених, адвокати подали велику кількість клопотань, в тому числі і про відвід суддів: розгляд кожного займало багато часу і судді кожного разу віддалялися на нараду. У зв'язку з цим Броварський суд просто не встиг до півночі 15 квітня розглянути клопотання від прокуратури на продовження арешту і довелося прийняти рішення про звільнення обвинувачених з-під варти.