Подільський райсуд Києва відхилив позов колишнього народного депутата Сергія Пашинського проти видання “Новий час” і журналіста Івана Верстюка, який і повідомив про це на своїй сторінці в соцмережі.

“Сьогодні Подільський районний суд поставив крапку в справі екс-нардепа Сергія Пашинського проти” НВ “і проти мене. Суд визнав, що правда на нашому боці”, – написав Верстюк в Facebook.

За словами журналіста, Пашинський вимагав спростування інформації про його причетність до корупційних операціях в оборонному секторі.

“Він надіслав до редакції своє фото і статтю на чотирьох сторінках, де йшлося про” кремлівську гібридну війну” проти нього. Пашинський вимагав своє фото на обкладинці журналу, а всередині номера – його статтю”, – написав журналіст.

Також Верстюк подякував адвокатам “за ефективний юридичний супровід і уважність до деталей”.

Нагадаємо, в квітні 2018 року на сайті “Нового часу”, була викладена схема поставки на Житомирський бронетанковий завод списаних з озброєння розібраних радянських БМП-1 1980-х років випуску, закуплених у компанії Wtorplast.

Після публікації редакція отримала вимоги про спростування від юросіб, які є фігурантами статті, а сам Пашинський, на той час – чинний народний депутат, заявив, що стаття була “спробою дискредитації української армії і співпраці з нашими союзниками”