Снимок

В Апеляційному суді Києва пройшло засідання щодо представника "Правого сектору" Сергія Деяка, який добровільно здався правоохоронцям після стрілянини у Мукачевому

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на Мукачево.net.

Не зважаючи на те, що Сергій Деяк добровільно здався правоохоронцям та не чинив опір при затриманні, суд все ж вирішив обрати до нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, повідомляють ЗМІ.

Сергій зізнався у суді, що приїхав того дня на зустріч з депутатом Ланьо заради боротьби з корупцією. До слова, він є одним з чотирьох затриманих, яких підозрюють у вчиненні терористичного акту в Мукачеві 11 липня.

Разом з тим, прес-служба "Правого сектору" повідомляє, що Сергія Деяка прийшло підтримати до суду багато киян і активістів.

Нагадаємо, за фактом стрілянини у Мукачевому відкрито сім кримінальних справ. Водночас, "Правий сектор" відмовився видавати своїх бійців владі. 

11 липня у Мукачевому сталася стрілянина. За повідомленнями місцевих ЗМІ, конфлікт виник між учасниками "Правого сектору" і людьми з оточення народного депутата Ланьо. За версією представників ПС, Ланьо сам викликав їх на переговори, оскільки "Правий сектор" почав заважати потокам контрабанди.