Шевченківський районний суд Києва арештував двох підозрюваних у справі про замах на народного депутат Антона Геращенка на два місяці, без права внесення застави – повідомляє Корупція.Інфо

 Про це повідомив сам Геращенко на своїй сторінці в Facebook, передає Depo.ua.

 

"При виборі запобіжного заходу суд врахував як обсяг наведених слідчими і прокурорами доказів з причетності до планування та підготовки мого вбивства, так і факт того, що один з двох затриманих був достроково амністований окупаційними властями Криму спецслужбами РФ для участі в підривній роботі проти України, що до речі зроблено вже не вперше", – зазначив він.

При цьому Геращенко підкреслив, що за 112 статтею Кримінального кодексу обом підозрюваним у справі загрожує міра покарання аж до довічного ув'язнення.

За словами Геращенка, підозрювані в організації його ліквідації є важливими свідками організації планомірного і цілеспрямованого державного тероризму з боку Російської Федерації. "Їхні життя і безпека повинні бути поза небезпекою, для того щоб вони допомогли розкрити диверсійно-терористичну мережу, яка продовжує свою роботу в Україні і запобігти подальшим терористичним актам проти українських журналістів і політиків", – написав він.

Також Геращенко подякував главі СБУ Василю Грицаку і всім співробітникам правоохоронних органів, які допомогли затримати злочинців.