____54_650x410

Встановлено, що дозвіл видали з порушенням законодавства

Суд визнав недійсним спеціальний дозвіл ТОВ "Інтек Гео", яка належить українському бізнесменові Віктору Пінчуку, на користування надрами в Дніпропетровській області.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передає Корупція.Інфо

"Генеральній прокуратурі України вдалося захистити інтереси держави під час перегляду Верховним Судом України справи за позовом прокурора до Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та ТОВ" Інтек Гео "про визнання недійсним спеціального дозволу на користування надрами. Відповідно до даного дозволу товариство" Інтек Гео ", на 20 років отримало право на користування надрами Південно-Орельської площі, що на Дніпропетровщині, в тому числі для дослідно-промислової розробки з подальшим видобуванням нафти і газу ", – йдеться в повідомленні.

Встановлено, що дозвіл був виданий всупереч вимогам законодавства у 2004 р без проведення аукціону, що суттєво зменшило розмір грошових надходжень до бюджету держави.

ГПУ ще в 2006 р звернулася до суду з адміністративним позовом про визнання недійсним даного дозволу, однак суди трьох інстанцій відмовили у задоволенні позову.

"Разом з тим, погодившись з доводами Генеральної прокуратури України, Верховний Суд України скасував незаконне рішення Вищого адміністративного суду України і направив справу на новий розгляд до суду касаційної інстанції", – зазначили у відомстві.

 

Читайте також: 

У мережі з’явилися світлини розкішного маєтку Пінчука в Лондоні