З дачі колишнього генерального прокурора України Віктора Пшонки зникли два мармурові леви, що стояли перед входом до будинку, повідомила у суботу журналіст Наталя Тарасовська.

«З дачі Пшонки вкрали двох останніх мармурових левів», – написала вона у Facebook і додала, що ще в липні леви були на місці, повідомляє Корупція.Інфо

jjj

Пшонка зник з України під час подій Євромайдану 2014 року. Перебуває в розшуку. Востаннє він з’являвся на публіці 13 квітня 2014 року у російському місті Ростов-на-Дону, де він давав прес-конференцію разом із колишнім президентом Віктором Януковичем та екс-міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком. Після втечі з України та цієї прес-конференції Пшонка жодного разу не коментував обвинувачення Генпрокуратури України.

У Генпрокуратурі журналістам розповіли, що Пшонці повідомлено про підозру у вчиненні злочинів та оголошено його у розшук. Але кримінальне провадження щодо розкрадання 69 мільйонів гривень, виділених для ремонту приміщень ГПУ, зупинене, оскільки підозрюваний переховується від органів слідства та суду, а його місцезнаходження невідоме.

«Решта епізодів злочинної діяльності Пшонки розслідується», – йдеться у листі Генеральної прокуратури на запит програми «Схеми».

Журналісти програми також нещодавно з'ясували, що родина Пшонки вивезла свій ювелірний бізнес із міста Краматорськ до Криму після анексії українського півострова Росією.