39_main

Наступне судове засідання відбудеться об 11:30 14 січня

Святошинський районний суд Києва продовжив до 25 лютого 2016 р. запобіжний захід у вигляді утримання під вартою відносно двох колишніх бійців підрозділу МВС "Беркут" Сергія Зінченка і Павла Аброськіна, підозрюваних у розстрілі 39 активістів Євромайдану. Таке рішення оголосив головуючий суддя Сергій Дячук.

"Клопотання сторони обвинувачення про продовження утримання під вартою Зінченка та Аброськіна задовольнити. Клопотання захисту про зміну запобіжного заходу з утримання під вартою на інший, більш м'який, залишити без задоволення", – зазначив суддя.

Згідно з рішенням суду, арешт для екс-"беркутівців" продовжено до 25 лютого 2016 р. включно.

Також Дячук повідомив, що наступне судове засідання відбудеться об 11:30 14 січня 2016 року.

Нагадаємо, що екс-співробітників "Беркута" звинувачують у розстрілі 39 учасників масових протестів на київському Майдані Незалежності та вул. Інститутській 20 лютого 2014 р.

Зазначимо, у березні-квітні 2014 року правоохоронці затримали, а суд заарештував екс-співробітників "Беркута" Сергія Зінченка і Павла Аброськіна та їхнього командира Дмитра Садовника за підозрою у вбивствах на Інститутській. У вересні 2014 р. Садовник був відпущений судом під домашній арешт, а в жовтні екс-командир роти "Беркута" втік.