ТОВ "Королівську пивоварню" суд вдруге зобов`язав  демонтувати літній майданчик , розташований на вулиці Староєврейській, 9.    

Як заявила юрист Галицької райадмінстрації Оксана Яремко, "Рішення про демонтаж літнього майданчика виніс суд першої інстанції від 19 серпня 2014 року. Зокрема, Господарський суд встановив, що  ТОВ "Королівська пивоварня" встановила літній майданчик без дозвільних документів.

Проте дане рішення було оскаржено в Апеляційному суді ТОВ "Королівська пивоварня". На судовому засіданні 15 жовтня цього року суд другої інстанції підтвердив  законні вимоги Галицької райадміністрації щодо неправомірних дій "Королівської пивоварні".  Між тим справа щодо незаконного будівництва в зоні ЮННЕСКО далеко не завершена. Оскільки власник "Королівської пивоварні" Григорій Козловський  незаконно встановив ще один об`єкт.

"А саме металевий каркас, який згодом перетворився в бар чи вже ресторан" у дворику між будинками, розташованими  по вулицях Староєврейсьокї, 9 та Площі Ринок, 16. Наразі ми програли суд першої інстанції. Проте сподіваємося, що 20 жовтня 2014 року Львівський Апеляційний  Адміністративний суд визнає так званий " металевий каркас- ресторан" як  самовільне будівництво", –  підкреслила Оксана Яремко.    

Нагадаємо, що минулого року начальник міського управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко повідомила пресі, що "Галицька районна адміністрація зафіксувала факт встановлення у дворі спільного користування металевої конструкції ще у грудні 2012 року і зобов’язала ОСББ «Староєврейська,9», за яким стоїть бізнесмен Григорій Козловський, демонтувати його". Однак не зважаючи на два судових рішення та продовження судових справ незаконні будівлі продовжують " працювати" у звичному режимі. 

На думку активістів громадських організацій процес незаконного будівництва у Львові сягнув неймовірних масштабів. "Центральна міста для багатьох рестораторів стала  великою спокусою. Саме тому деякі підприємці йдуть на порушення закону заради встановлення чергового закладу харчування, нехай з претензією на елітність. Тому ми закликаємо людей протестувати, і боротися з беззаконням корупцією ", – вважає Любомир Пелех, представник Громадської компанії "Платформа вільних людей".    

 

Джерело: Львівський портал