Апеляційний суд Одеської області задовольнив оскарження запобіжного заходу стосовно Наталії Янчик, виховательки з табору "Вікторія", в якому сталася пожежа вночі 16 вересня і відпустив її на поруки народних депутатів, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Дівчину звільнили прямо в залі суду. Поручителями стали нардепи від БПП Мустафа Найєм і Григорій Шверк.

Як написав на своїй сторінці у Facebook одеський активіст Сергій Стерненко, на засідання прийшли багато небайдужих, які вимагали звільнити Янчик з-під варти.

"Низка осіб заявила про готовність взяти її під особисту поруку, зокрема, депутат міської ради Позднякова та депутат ВР Найєм. Вони особисто з'явилися на засідання, як того вимагає КПК", – написав він.

Як повідомив нардеп, під час засідання з'ясувалося, що керівництво табору в односторонньому порядку без волі Наталії поклало на неї відповідальність за пожежну безпеку в таборі, не забезпечивши відповідним інструктажем, і що Наталя звільнилася з табору саме з тієї причини, що не хотіла нести відповідальність за порушення.

"Заступник директора табору знала про те, що вона звільнилася й особисто обіцяла повернути трудову книжку після весілля; заступник директора табору примушувала Наталю оплатити штраф за порушення норм пожежної безпеки", – додав він.

Також з'ясувалося, що Наталя відмовилася платити штраф і замість неї це зробили невідомі особи.

Адвокат дівчини Олексій Чорний заявив, що вона не може нести відповідальність за трагедію, оскільки Янчик звільнилася за місяць до трагедії.

Нагадаємо, пожежа в одеському дитячому таборі "Вікторія" спалахнула вночі 16 вересня. Вихователі змогли організувати евакуацію. Всього в таборі на момент загоряння знаходилось 150 дітей. Троє з них загинули. Прокуратура вилучила документацію із введення в експлуатацію, експлуатації та перевірок у таборі.