oksana

Прокуратура Києва вручила судді Печерського райсуду Києва Оксані Царевич копію клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту.

Про це розповіла сама суддя, передає Корупція.інфо

За її словами, копію клопотання вона отримали близько 19:00.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада дала згоду на затримання і арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва – Сергія Вовка, Віктора Кицюка та Оксани Царевич.

Царевич і Кицюк підозрюються в тому, що зловживаючи службовим становищем і навмисне порушуючи закон, незаконно притягнули до адміністративної відповідальності активістів у січні минулого року.

Їх дії кваліфіковані за ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України – винесення завідомо неправосудного вироку, що спричинило тяжкі наслідки або вчинені з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах.

У свою чергу суддя Вовк підозрюється у скоєнні тяжкого злочину: винесенні вироку по цивільній справі, яким позбавив законного власника його майна. Вказана кримінальна злочин кваліфікується за ч. 2 ст. 375 КК України.

Відзначимо, Сергій Вовк став відомий після проведення ним судового процесу над колишнім міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком.