Стверджує, що гроші належать її чоловікові, і розповідає, як невідомі зв'язали їх з чоловіком і погрожували зброєю

Суддя Вищого господарського суду України Мальвіна Данилова заявила, що в суботу, 12 листопада, її пограбували на півмільйона доларів в її будинку під Києвом. Про це пише Корупція.Інфо

Телеканал зазначає, що будинок, де сталося пограбування, не вказано в декларації судді.

Данилова розповідає, що банда з трьох озброєних людей увірвалася в її будинок під час зустрічі з її цивільним чоловіком. Вона стверджує, що саме йому належать викрадені гроші, а не їй.

"Вони стежили, знали, що я зустрічаюся з цим чоловіком. Повністю увагу було до мене. Вони знали, коли я приїжджаю до нього, шукали мою сумку", – розповіла по телефону постраждала Данилова.

Вона каже, що її і її цивільного чоловіка зв'язали.

"Зв'язали нас, особою в подушку. Затвор перекрутили", – розповідає Данилова.

При цьому напередодні, каже, над будинком літали дрони, але вона думали, що вони стежать за її сусідом – міністром фінансів Олександром Данилюком.

При цьому голова Ради суддів України Валентини Симоненко каже, що Данилова – вже третя пограбована суддя з моменту оприлюднення електронних декларацій.

Відзначимо, що в е-декларації Данилової зазначено, що вона володіє квартирою на 112 кв. м в Києві і двома в Харкові – на 112 кв. м, 379 кв. м.

Також у неї ділянку в Київській області на 1503 кв. м, Харківської обл. – На 644 кв. м, там же дачний будиночок.

З автомобілів у судді Mersedes Bens E250 2011 випуску.

Доходи: 290 тис. грн зарплати, 13 тис. грн від викладацької діяльності в КНУ ім. Шевченко, 143 тис. грн від відчуження рухомого майна.

При цьому у її сина 640 тис. грн в готівці і 400 тис. грн оборотних активів.

У самій судді – 260 тис. грн в готівці.

Нагадаємо, 8 листопада повідомлялося, що в Києві невідомі чоловіки шляхом злому віконної решітки проникли в квартиру судді і викрали майно.