jjjjd

Суддя Малиновського районного суду Одеси, якого у вівторок впіймали на отриманні хабара 500 тисяч гривень, намагався покінчити життя самогубством.

Про це йдеться у заяві глави Ради суддів України Валентини Симоненко, яку у середу оприлюднив прес-центр судової влади, передає Корупція.Інфо.

Вона засудила дії співробітників НАБУ та Нацполіції, зазначивши, що "останнім часом повага до честі та гідності людини і, зокрема, особи, яка підозрюється у скоєнні злочину, з боку осіб, які проводять оперативно-розшукові або слідчі дії, є повністю знівельованою".

"Методи і дії співробітників Національного антикорупційного бюро України та Національної поліції призвели до спроби самогубства підозрюваного", – йдеться у заяві Симоненко.

"Прикро, але на сьогодні у суспільстві побутує думка, нав’язана безвідповідальними політиками, що, сама по собі посада судді характеризує людину як хабарника і недоброчесного громадянина. У нашій історії таке ставлення до людини вже було у 30-х роках ХХ століття, тому повторення такої історії демократичній державі Україні не потрібно", – сказано у заяві прес-центру.