Суддя Вищого госпсуду Артур Ємельянов має намір найближчим часом подати судовий позов проти глави Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка.

Про це пише Корупція.Інфо

"Найближчим часом я маю намір подати проти Ігоря Бенедисюка позов про захист честі та гідності у зв'язку з його заявою, в якому вимагатиму публічних вибачень за наклеп на мою адресу", – заявив суддя.

За його словами, Беденисюк бреше, коли говорить, що нещодавній напад на нього стався через звільнення судді Інни Отрош і відсторонення Ємельянова.

Популярне: Що він собі робить? Жителя Запоріжжя “зловили” під час непристойного заняття

"Я, суддя Вищого господарського суду України Артур Ємельянов, вважаю не витримуючим критики наклепом припущення про якусь мою причетність до цієї акції", – підкреслив суддя.

"Замість того, щоб давати прямі відповіді на запитання, Ігор Бенедисюк намагається знайти крайніх, "замовників", заявляє про дискредитацію ВРП. А щоб це звучало переконливіше, називає відомі прізвища і гучні справи, в яких виносилися неоднозначні рішення ВРП", – додав він.

Ємельянов повідомив, що нещодавно подав і виграв позов про незаконність рішення ВРП про його відсторонення від правосуддя.

"В результаті я був відновлений на посаді. Однак ВРП, у порушення низки норм законодавства, продовжила моє відсторонення", – заявив суддя.

Він підкреслив, що "не підтримує вуличні методи", а дотримується правових форм відстоювання своєї позиції.

Як повідомлялося із посиланням на ВРП, 17 березня пізно ввечері на Бенедисюка біля його будинку напали більше 10 чоловік в балаклавах, і він був змушений зробити попереджувальний постріл у повітря з особистої зброї.

Пізніше глава Вищої ради правосуддя заявив, що напад стався через його професійну діяльність та діяльність ВРП, а саме – звільнення судді Інни Отрош і відсторонення судді Артура Ємельянова.

Військова прокуратура почала за даним фактом досудове розслідування.

У січні 2017-го Вища рада юстиції відсторонила суддю Вищого господарського суду Артура Ємельянова від виконання обов'язків строком на 2 місяці. Як з’ясувала програма "Наші гроші. Досудилися", в тексті підозри стверджується, що Ємельянов вимагав від підлеглих суддів  прийняття потрібних рішень у низці господарських справ.