Corupcia

Працівниками Генеральної прокуратури викрито чергового хабарника. Ласим до легких грошей виявився служитель Феміди із Житомирської області. Суддю спокусила сума в 1000 доларів США.

Про успішність операції з виявлення недобросовісних працівників судової системи інформує управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, передє Корупція.інфоЗа інформацією прес-служби відомства, працівники управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та співробітники Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України задокументували злочинну діяльність судді одного з районних судів Житомирської області.

Правоохоронці встановили, що за «правильний» вирок суддя вимагав  від однієї особи хабаря в розмірі 1000 доларів США. Суддя обіцяв позитивне рішення в задоволенні цивільного позову про стягнення заборгованості.

Ту тисячу валюти, яку вимагав служитель Феміди в заявника, правоохоронці виявили в кабінеті судді. Кошти вилучено.

«Наразі проводиться комплекс процесуальних дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення»,