Суддя, п'ять років «відмазуюючи» корупціонера, спіймана з великим хабарем від клієнта (фото)

Одна з двох суддів, затриманих за велике хабарництво, п'ять років боролася за «чесне» ім'я клієнта, який притягався до відповідальності за корупцію, – Корупція Інфо

Популярне: ЦІЛКОВИТА ОКУПАЦІЯ: У Криму страшенна заметіль! Важко передати словами що там коїться (ФОТО)

Працівники СБУ спільно з детективами НАБУ і представниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) затримали на великому хабарі двох суддів Кіровського районного суду Дніпра, повідомив прес-центр спецслужби.

«За вплив на працівників прокуратури, перекваліфікацію кримінального провадження та винесення постанови про її закриття за строками давності «служителі Феміди вимагали в обвинуваченого у хабарництві $30 тисяч», – повідомили в СБУ.

19 квітня одну з суддів-хабарників при отриманні частини неправомірної вигоди у розмірі однієї тисячі доларів затримано.

Правоохоронці задокументували майже 20 зустрічей хабарників з хабародавцем, під час яких вони встигли отримати $16 тисяч.

Вимагачів затримали згідно ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі заходи.

Інформацію СБУ про затримання хабарників суддів доповнив заступник генпрокурора України – керівник САП Назар Холодницкий, який на своїй сторінці у Facebook оприлюднив деякі деталі цієї справи.

За його словами, гроші від «клієнта» повинна була отримати суддя, яка п'ять років тому вже виносила по цій же справі виправдальний вирок, але він був скасований апеляційним судом.

«Частину коштів вона повинна була передати колезі, який здійснював розгляд справи, за ухвалення їм «потрібного» рішення», – зазначив Холодницький.