В Одесі проходить масштабний пікет проти одеської влади. Активісти зібрались під стінами міскої ради, передає Корупція.Інфо

Популярне: Оце так ризикнув!!! Парубій все-таки підписав скандальний закон, ТЕПЕР ВСЕ БУДЕ ІНАКШЕ

У зв’язку з цим навколо будівлі сконцентрована велика кількість співробітників поліції і Нацгвардії.
Прохід з боку Дюка по Приморському бульвару перекритий.

Кореспондент Politeka з місця події повідомляє, що під Одеську міськраду привезли спецпризначенців з Херсона, Миколаєва та Києва.

При цьому в поліції міста величезну кількість правоохоронців пояснили тим, що сьогодні зранку надійшло повідомлення про те, що невідомі особи можуть пронести вибухонебезпечні предмети до будівлі Одеської міськради.“Тому, поліція вимушена посилити заходи щодо пропуску осіб на сесію міської ради. МВС, своєю чергою, просить громадян з розумінням поставитися до ситуації та не влаштовувати провокації”, – зазначили в поліції.

Учасники акції протесту виступають проти корупції і криміналізації суспільства (нападів на активістів, які висвітлюють діяльність влади), а також закликають до відповідальності за трагедію в дитячому таборі “Вікторія”.

«Ми вимагаємо у міської влади припинити дерибан, криміналізацію та знищення Одеси та відповісти за їх чисельні злочини, особливо за жахливу трагедію в дитячому таборі “Вікторія”», – зазначили активісти.

В даний час вже почалися бійки з поліцією.

Активісти намагалися пройти в зал, але їх не пустили. Активісти скандують «Труханова геть!».