Вчора, ввечері, 14 листопада, на депутата Миколаївської міськради від "Опоблоку" Ларису Веселовську напали двоє невідомих чоловіків, вдаривши її по голові. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міської організації "Опоблоку". – повідомляє Корупція.Інфо

Зазначається, що напад скоїли близько 20 години, коли Веселовська поверталася додому після роботи на окрузі в мікрорайоні Кульбакіно. Двоє чоловіків спортивної статури кілька разів вдарили її по голові та продовжили бити, коли вона впала на землю. Нічого з речей у депутатки не взяли. Зловмисники зникли.

"Опоблоківці" вже встигли заявити, що напад був замовним та пов'язують його з депутатською діяльністю Веселовської: "Це свідчить про замовний характер злочину… Останнім часом Лариса Веселовська активно працювала над тим, щоб привести у відповідність до вимог Закону діяльність певних точок в мікрорайоні. За її активної участі було організовано кілька рейдів, а порушники правил торгівлі були оштрафовані. Ймовірно, сумнівним "бізнесменам" і тим, хто прикриває їхню діяльність в органах влади, не припало до вподоби наведення порядку на окрузі опозиційного депутата.", – йдеться в повідомленні.

"Опоблоківці" заявили, що Веселовська подзвонила в поліцію та повідомила однопартійців. Правоохоронці, які провели об'їзд мікрорайону, не знайшли нападників по "гарячих слідах".

Місцевий "Опоблок" стверджує, що це вже не перше переслідування їхніх депутатів і вимагає публічного розслідування від влади, щоб озвучити імена виконавців та замовників нападу.