Олег Ляшко на цьому тижні погастролював по “телеборделю” Медведчука. Про це пише тг-канал “Телекошмар”.

“Навіщо він там потрібен? Навіщо воно йому потрібно? Питань багато, відповідей мало. Виглядає Ляшко важкувато, як ніби багато страждав, поки знаходиться поза політикою. Ну а що робити? Іноді все вже було, а жити ще десятки років. Сумне видовище! “, – йдеться в повідомленні каналу.

Відзначимо, що такі часті появи Ляшка в медіапросторі можуть бути пов’язані з тим, що лідер Радикальної партії зібрався на довибори в Раду.

Так раніше “Вести” повідомляли, що Ляшко може стати кандидатом в депутати ВР по 197 округу (Черкаська область).

Відзначимо, що Ляшко в ефірі ЗІКу наголосив, що в Україні, для поліпшення стану медицини та якості надання медичних послуг, необхідно ввести медичне страхування. Крім цього Ляшко зазначив, що повинен бути чітко визначений перелік медичних послуг, які кожен українець зможе отримати безкоштовно в умовах медстраховки, як це практикується в усіх цивілізованих країнах.

“Те, що сьогодні в Україні – це не результати медичної реформи, а її спотворення. Тому що медична реформа має одну мету – щоб люди мали послуги та можливість їх отримати. А сьогодні навпаки, у людей забрали можливість отримати медичні послуги. Або за космічні кошти. А не дай Бог онкологія! “- акцентував Олег Ляшко.

Він продовжив, що система доступних ліків в Україні потребує розширення, зокрема, в плані ліків для лікування онкологічних захворювань. На думку Ляшка, закупівлю дорогих препаратів повинна проводити держава. Зате сьогодні вона не тільки не робить цього, а й позбавляє людину права на медичну допомогу.