Єдиним покаранням за смерть жінки на тротуарі буде заборона сідати за кермо, передає Корупція.Інфо

Судмедекспертиза визнала сина донецького бізнесмена Станіслава Толстошеєва неосудним. За смерть жінки в ДТП рік тому в Києві юнак на дорогому джипі всього лише втратив водійські права.

Уп'яте 23-річного молодика з Дружківки визнали хворим на епілепсію. Цього разу, слідом за київськими, це зробили ще й львівські медики. За версією захисту мажора, перший напад цієї хвороби в нього стався саме за кермом машини, внаслідок чого він і втратив свідомість і контроль над авто. Адвокати кажуть, що підзахисний не може бути визнаний суб'єктом злочину, тому справа підлягає закриттю.

На місці, де сталося ДТП, вже давно нічого не нагадує про трагедію. Будівля стоматологічної клініки, яка зупинила джип, відновлена, а на тротуарі, як і раніше, торгують жінки. Про свою загиблу колегу пам'ятають, а уникнення вбивцею покарання вважають несправедливим, але цілком логічним в існуючих умовах. "Виправдали – ну, гроші є", – кажуть вони.

Фігурант ДТП за ґратами перебував лише кілька днів, бо з СІЗО одразу потрапив в лікарню з діагнозом "покусаний язик і невідома хвороба серця". Та замість хворого серця у нього виявилась епілепсія. Напади цієї хвороби в нього начебто повторювалися ще кілька разів. Сам Толстошеєв навчається в Києві та проживає в елітній новобудові, де охоронці його періодично бачать, але не за кермом авто, а в якості пасажира.