До професіоналізму і патріотизму переможця конкурсу на посаду Держсекретаря Міністерства охорони здоров'я Наталії Шолойко немає ніяких питань. Таку думку у себе в Facebook висловив координатор громадської організації "Стоп корупції", журналіст Роман Бочкала. – повідомляє Корупція.Інфо

Тому, за словами журналіста, різка позиція в.о. голови МОЗ Уляни Супрун, яка виступає проти призначення Шолойко, виглядає дуже неоднозначно.

"І ось висновок у мене наступний – людина замість реальної роботи і вирішення реальних проблем імітує бурхливу боротьбу. Бігає і всюди кричить, що їй нав'язують держсекретаря. Наталія Шолойко з Медичної служби Майдану – до її професіоналізму і патріотизму немає питань. Я особисто її не знаю – кандидата цього. Але бачу, Уляна в неї вчепилася. Публічно окреслила мету. Придумала, чому не йдуть реформи. Все навколо вороги! ", – написав він.

Як відомо, на початку грудня 2016 року Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендувала призначити Наталію Шолойко держсекретарем МОЗ з випробувальним терміном. Тепер це рішення має затвердити Кабмін.

Однак несподівано проти призначення Наталії Шолойко виступила Уляна Супрун, зазначивши, що через причетність до корупційних скандалів Шолойко не може зайняти цю посаду. Однак в.о. міністра Супрун не уточнила, участю в яких саме корупційних скандалах скомпрометувала себе Шолойко.

Як зазначає Бочкала, Супрун апелює до того, що Шолойко пов'язана з "Індаром". "Все просто. Кандидат пов'язаний з" Індаром ", а значить зло апріорі. Тему цього підприємства" Стоп корупції "теж досліджувало. Але до нього зараз якраз немає питань. Емоції в сторону, давайте дивитися, що говорить Закон. На" Індарі " заявили – є антикорупційний відділ, який відреагує на ситуацію, коли вона буде. Прийнято рішення призначити Шолойко з випробувальним терміном – треба його виконувати і знімати болючі питання під час випробувального терміну, якщо такі будуть ", – вважає журналіст.

Поки ж, як зазначає Бочкала, вся діяльність Супрун зводиться до піару і ніяких реальних результатів не приносить.

Раніше видання інформація До повідомляло, що на засіданні профільного комітету парламенту Супрун фактично відмовилася звітувати про роботу довіреного їй відомства. "Я чекала засідання комітету, а не на прес-конференцію, тому висловлювати свою позицію не готова", – заявила вона.

Нагадаємо, раніше "Дзеркало тижня" повідомляло, що представники громадськості та медичної спільноти закликали прем'єр-міністра України Володимира Гройсма призначити Наталю Шолойко на посаду держсекретаря МОЗ. "Ситуація в сфері охорони здоров'я вимагає термінової уваги з боку держави. Тому нас не можуть не хвилювати події навколо результатів конкурсного відбору кандидатури на посаду державного секретаря Міністерства охорони здоров'я. Комісія вищого корпусу державної служби вибрала кращого кандидата з тих, хто брав участь в конкурсі на цю посаду . Ми раді, що цим переможцем стала наша колега по Медичної службі Майдану Наталія Шолойко. Не сумніваємося в її патріотизмі, професійності та порядності. Тепер її чекає призначення Кабінетом Міністрів ", – наголошується в листі, адресованому главі уряду.