У Мережі з'явилися документи, що підтверджують, що в.о. міністра освіти Уляна Супрун дала згоду на закупівлю прострочених ліків, передає Корупція.Інфо

Про це повідомляє "Перший незалежний фармацевтичний бізнес-портал". За їхніми даними, народні депутати України виявили документи, які підтверджують закупівлю великої кількості ліків з малим терміном придатності та протермінованих антибіотиків. Така знахідка була зроблена в карантинному відділі дитячої лікарні "Охматдит".

Популярне: "Можна піднімати мінімальну зарплату вже сьогодні!": Рева озвучив нечувану суму

В опублікованих документах наводиться відповідь керівництва Міністерства охорони здоров'я до компанії під назвою «Краун Ейджентс Лімітед», яка є приватним закупівельним агентством. Саме у нього в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун вирішила придпати препарати з меншим, майже на 75%, терміном придатності.

 

З огляду на потребу і критичну ситуацію, яка склалася навколо постачання ліків для дітей з онкологічними та гематологічними захворюваннями щодо альтернатив поставки препаратів згідно з позиціями з меншим ніж на 75% терміном придатності, МОЗ дозволяє поставку позначених препаратів в повному обсязі. "

В кінці документа є і підпис чиновниці. У МОЗ поки даний скандал не коментують.