Сім'я Миколи Тарасова, підозрюваного у жорстокому вбивстві Даші Лук'яненко, переїхала в Іванівку Одеської області з Донецька.

За трагічним збігом, Тарасові і Лук'яненки жили недалеко один від одного. Та й ятка батьків Миколи на ринку знаходиться навпроти точки, де торгують рідні Даші, вони навіть були знайомі.

Всі шість днів пошуків вбивця знаходився зовсім поруч з зневіреною сім'єю Даші, адже він часто допомагав рідним на ринку.

Поводився дивно

Житель Іванівки Микола Тарасов потрапив під підозру поліції вже в перші дні пошуків. Службова собака втратила слід недалеко від його будинку. Тут же пропав і сигнал телефону Даші. Та й волонтери, які допомагали в пошуках зниклої дівчинки, звернули увагу на трохи дивну поведінку хлопця.

Два дня поліція намагалася "розколоти" Миколу, але він вперто мовчав. Поки сусідка, яка чи то знала, чи то підозрювала його в причетності до справи, не стала давати свідчення. Пізніше стало відомо, що хлопець у всьому зізнався.

"Ми з Тарасовим розмовляли. Він говорив, що спочатку він пішов на базар, щось купив. Потім повернувся, посмажив яєчню, поїв. Помився в душі і до пізнього вечора сидів за комп'ютером. Коли ми прийшли до них, там була і та сусідка, яка, як ми думаємо, знала, що це він міг вбити Дашу. Вони там всі разом обідали. Сусідка сказала, що не чула крик ", – розповів керівник волонтерської групи" Кращі люди Одеси "Сергій Крайм.

Слідство не виключає, що його сім'я також знала про злочин. Правда, рідні Тарасова заявили, що відмовляються від нього і захищати не будуть.

Може бути психічно хворим?

Місцева жителька розповіла, що Микола Тарасов був досить непримітним в Іванівці, він нічим не виділявся.

"Хлопець досить звичайний," сірий ". Не особливо любить працювати, допомагав рідним з-під палки. Його рідні працюють на тому ж ринку, що і батьки Даші, вони один одного знають", – говорить жінка.

Також в соцмережах в коментарях деякі користувачі писали, що нібито Тарасов психічно хвора людина і раніше вже лікувався в психіатричній лікарні.

"Мені важко оцінити, здоровий він чи ні. Якісь відхилення у нього може і є. Він поводився трохи дивно при розмові. Але цілком можливо, що цей стан був викликаний тим, що він зробив. Думаю, слідство має провести свою експертизу і з'ясувати, що з ним ", – зазначив Крайм.

Поступив в Політех, але не довчився

Правда, одна з сусідок Тарасових каже, що ніколи не чула, щоб Микола чимось хворів.

"Ніколи його батьки не говорили про те, що з Миколою щось не те. Все це чутки. Ніколи він не сидів, і немає у нього ніяких відхилень! Старший син у них, Саша, дійсно має проблеми зі здоров'ям, у нього серце . У нього є наречена, там все нормально ", – пояснила сусідка.

Також вона згадує, що Микола колись вчинив в політесі. "Його мама на базарі розповідала, що він вступив до Одеського політехнічного університету, вона ним дуже пишалася. Але, я так розумію, що навчання він або кинув, або його вигнали. Він дуже ледачий", – говорить сусідка.

Сім'я Тарасових в Іванівку переїхала давно з Донецька. Батьки торгують продуктами на базарі. Їх точка дійсно знаходиться практично навпроти лотка, де працює мама загиблої. Вони добре знали один одного, і мама Миколи також брала участь в пошуках зниклої Даші.