Славнозвісний мер Києва Віталій Кличко,  не лише мужній і сильний боксер, але і вправний керуючий столиці, передаэ Корупція.Інфо.

Проте який він вдома і як виховує своїх дітей ніхто так і достеменно не знає.У Віталія Кличка троє дітей і власні методи виховання. З дружиною Наталією у них двоє синів і красуня-донечка: Єгор-Даніель, Єлизавета-Вікторія і наймолодший син Максим.

На жаль, діти Віталія рідко бувають в Україні так як проживають разом із дружиною Наталею у Гамбурзі.

Там у сімейства є приватний будинок, Наталія будує в Німеччині кар'єру співачки і займається благодійністю. А всі діти Віталія мають громадянство США.  Раз в рік Ліза, Єгор і Макс приїжджають до Києва, щоб відвідати Табір успіху братів Кличків, а також провідати батька.

Відомо, що своїх синів Віталій виховує суворо і навіть вчить їх осибистим прикладом. У одному із інтерв'ю політик зізнався, що відправив свого сина самостійно заробляти гроші.

"Коли він цілий день працював в ресторані і побачив скільки він заробив за день. Сів, порахував скільки йому доведеться працювати заради того, щоб заробити на те, що він хоче. Він зрозумів, що це не просто сипеться з неба."

 

Якщо синів мер Києва виховує у всій суворості, то до доньки відноситься трішки по іншому: пестить і плекає.

"Коли Ліза підходить до мене і просить: тато, будь ласка не свари мене! Я тебе так люблю! Тут ти забуваєш про всі образи і навіть про те, за що її треба було покарати"- зізнається Віталій