З настанням холодів російська армія зіткнеться з серйозними проблемами на війні проти України. Вони будуть пов’язані не тільки з відсутністю теплого одягу і взуття. Про це говорить військові експерт Роман Світан.

Основною проблемою експерт вважає логістику.

“Російська армія прив’язана до залізниць. Якісь частини, які могли б пересуватися по землі, по автодорогах, взимку вони будуть рухатися тільки по залізці. Але залізницю наша “арта” зараз контролює: вибивають мости, логістичні ланцюжки”, – сказав Світан.

Російські резервісти не зможуть за такий короткий час перетворитися на “досвідчених бійців”. Щоб ними стати потрібно провоювати мінімум рік-два, на думку експерта.

“Тому говорити, що мобілізовані отримають якийсь досвід для виконання завдань, не можна. Наші воїни воюють вже дев’ятий рік. Наші штурмові групи – це вже зовсім інший рівень. Нові “мобіки” займаються в основному стрілецькою підготовкою. Максимум чого вони навчаться – більш-менш тримати в руках автомат”, – зазначив Світан.

Окупанти збираються закликати на війну проти України осіб, які в запасі або проходили строкову службу в російській армії. Однак в реальності заходи більше схожі на загальну мобілізацію.

Путін має намір за допомогою нових солдатів стабілізувати лінію фронту і зупинити просування ЗСУ.

Втім, сили ЗСУ швидко просуваються в перед і не досвідчені солдати РФ, які щойно навчилися тримати в руках зброю, українців не зупинять.