Серіал “Свати” опинився під загрозою зриву. Одна з причин – масове звільнення акторів з проекту, яким заборонили в’їзд до України. Сьогодні також всіх турбує стан здоров’я виконавця однієї з головних ролей серіалу “Свати” Федора Добронравова (Івана Будько).

Зазначимо, що команді одіозного серіалу залишається відзняти кілька сцен на завершення сьомого сезону. Зйомки заплановані на січень-лютий і літо 2020 року.

Російська актриса Наталя Бочкарьова виклала в мережу фото, на якому головний герой серіалу “Свати” Федір Добронравов грає з нею в одній театральній постановці.

Шанувальники були шоковані. Вони вважають, що зірка “Сватів” сильно здав – сива щетина, змарніле обличчя і порожній погляд. Актора просто не впізнати.

Відомо, що така різка зміна у Федорі сталася після звістки про закриття серіалу “Свати”, в якому нібито був винен і сам актор.

Нагадаємо, акторові Добронравову заборонили в’їзд в Україну на три роки через відвідування Криму. Крім того, Добронравов неодноразово відвідував півострів після заборони, а СБУ кваліфікує це як незаконне перетинання державного кордону.

Також ходять чутки, що під час зйомок Добронравов вів себе грубо, хамив колегам, тому деякі актори і покинули проект.

Микола Добринін, виконуючий роль Мітяя, зізнався, що Добронравов його принижував, на знімальному майданчику він відчував себе “побитою собакою”.