Учора, 7 серпня, в одному із закладів у центрі Івано-Франківська сталася бійка та стрілянина.

Очевидці повідомляють, що конфлікт із застосуванням зброї трапився біля кафе «Бельведер» на розі вулиць Бельведерської та Пилипа Орлика, близько 17:00.

Про це повідомляє Корупція Інфо

Свідки чули постріл, а потім побачили бійку, яку влаштували декілька іноземців – вихідців із арабських країн.

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

«Бачила повного чоловіка у білому одязі. Він тікав – перебігав через дорогу з пістолетом у руці», – каже франківка Катерина, свідок події.На місце події викликали поліцію. Правоохоронці розшукували винуватців та постраждалих. Вони знайшли людину, яку вдарили – у хлопця була розбита голова, з неї текла кров. Нападник, у свою чергу, втік.

Очевидці розповіли правоохоронцям про ймовірного винуватця стрілянини. За їх словами, він навчається в Івано-Франківському національному медичному університеті.

Нагадаємо,в центрі Миколаєва біля перетину проспекту Центрального та вулиці Московської сталася стрілянина, повідомляє місцеве видання 0512. Між двома групами людей стався словесний конфлікт, який переріс у бійку. Один з учасників бійки дістав пістолет і вистрілив у повітря. Чоловік з іншої компанії побачив зброю і почав тікати, однак другий постріл влучив йому у спину. Загалом унаслідок стрілянини постраждало двоє людей, одну людину госпіталізували із травмою ока. Правоохоронці з'ясовують, із якої зброї вели стрілянину. Згідно з попередніми даними, вилучений предмет схожий на стартовий пістолет.