Три роки Росія потерпає, від світових санкцій. Кардинально за це взятися вирішила й Україна, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Танці на кістках”: З’явилося відео та подробиці львівської вечірки на цвинтарі

Вся Інтернет спільнота ось уже більше половини року гуде від новини: "Заборона російських сайтів",, а ЗМІ ще досі сперечаються про це, як і прості користувачі. Особисто я не проти блокування тієї ж соціальної мережі: "Вконтакті", в нас є інші альтернативні месенджери, як от "Facebook", справа не в цьому. Виникає питання, чи не стає це порушенням наших прав, зокрема права вибору?

Аргументувати "блокування" пропагандою та діяльністю спрямованою проти України, безглуздя. Давно переглядали ролики відомих блогерів на YouTube? Давно читали блоги флірансерів, журналістів, та й інші авторитетні видання, стосовно теми "Україна"? У світовому аспекті. Медіа простір просто кишить пропагандою та контрпропагандою. Глобальна павутина, як не як. А може відімкнути Інтернет? В нас же є телебачення, преса, радіо – дивіться, читайте, слухайте, але те що ми скажемо? Мова зараз не про блокування російського, це варто було зробити ще роки три тому, до того як линув інформаційний потік бруду з Росії.

Зараз вже пізно. Зараз вже не доречно. А раптом через рік не догодить і "Facebook" та ще ряд іноземних компаній, сайтів? А ще через рік, а ще через рік, а ще через рік. Коли в Росії почали блокувати ряд сайтів, а за ре пости та висловлювання в соціальних мережах грозили реальні тюремні строки, я посміхався, розуміючи, що ця країна з'їсть сама себе із середини та що "свобода слова" в цій країні це лише теза.

І даремно. Повільно і ми до такого йдемо. Не будемо списувати все на патріотизм, як це вдало робить наш сусід. Будемо об'єктивні у своїх думках. Чи наша влада вважає нас за стадо, яке не може фільтрувати інформацію? Якщо ж знову апелюватиме аргумент про гроші, які йдуть на користь окупанта, то деякі українські підприємства тільки під кінець 2015 року припинили постачання та економічні діалоги з Росією, а деякі й досі підтримують.

Такі як " МоторСіч", дарма що по суті ж війна, і весь світ "давить" російську економіку санкціями, Україна, країна яка в першу чергу зацікавлена у цій ситуації, обслуговує армію країни агресора, ремонтуючи та оснащуючи авіацію Міноборони РФ, це один із відомих прецедентів, а таких на жаль багато.

За даними Стокгольмського інституту дослідження проблем миру (SIPRI), Україна станом на 2017 рік, є основним партнером Росії у військовій промисловості. Хлопці з АТО із задоволенням би передали привіт таким підприємствам. Постає тоді цілком логічне та адекватне питання. Що далі заблокуємо? Google Maps можливо? Що ж це їхня команда дозволяє собі фотографувати жахливий стан доріг, та будинки, які на ладан дишуть навіть у великих містах. WebMoney можливо? Ой ні, забув, тільки ж почали з ними працювати. Байдуже на те, що там левова частка акцій Російських?

Весь перелік блокування і до ранку не порахувати. Та чи варто? Можливо вже завтра, я не матиму де опублікувати цю статтю, мова йде про вільний Інтернет, про право вибору. Свідомий українець, сам відмовиться від російського, тільки от нам, на відмінну від того ж сусіда, не потрібно пояснювати так радикально.