630_360_1444385084-7394

США, Росія і Китай працюють над розробкою нових видів та вдосконаленням існуючої ядерної зброї, що може призвести до гонки озброєнь, яка існувала за часів "холодної війни".

Про це пише The New York Times, передає Корупція.Інфо

"Сполучені Штати, Росія і Китай зараз активно розробляють нове покоління дрібнішої і менш руйнівної ядерної зброї. І це, у глобальному масштабі, загрожує відродити гонку озброєнь часів "холодної війни" і розладнати баланс між країнами, що протягом більше ніж півстоліття утримував світ від застосування ядерної зброї", – зазначається в публікації.

У матеріалі йдеться про те, що Вашингтон вже запланував протягом наступних 30 років витратити на модернізацію своєї ядерної програми близько одного трильйона доларів. В той самий час Росія розробляє ядерні боєголовки зменшеного розміру, підводний безпілотник, здатний вивести з ладу цілі міста. Китай, у свою чергу, розробляє нові надзвукові боєголовки, а також носії з кількома боєголовками.

Як повідомлялося раніше, Сполучені Штати висловили занепокоєння активним розгортанням російським флотом нових підводних човнів, здатних нести на борту балістичні ракети, чого не відбувалося впродовж останніх двох десятиліть.