Українська тенісистка Еліна Світоліна трохи більше ніж за годину обіграла росіянку Касаткину у другому колі хардового турніру серії WTA Premier в американському Сан-Хосе.

На початку гри Світоліна втратила свою подачу, проте потім спортсменка мобілізувалася і віддала росіянці всього чотири гейми (6: 3, 6: 1). Відзначимо, що Світоліна вже в п’ятий раз грала проти Касаткіної і ще жодного разу не поступилася росіянці в майстерності.

У наступному колі суперницею Світоліни стане представниця Греції Марія Саккарі. Українська тенісистка вже зустрічалася з нею в третьому колі Wimbledon, здобувши перемогу в трьох сетах – 6: 3, 6: 7, 6: 2.

Призовий фонд турніру Mubadala Silicon Valley Classic складає більше 876 тисяч доларів. Він для Світоліни є першим з серії турнірів перед останнім в цьому сезоні турніром “Великого слему” US Open.

Варто відзначити, що Еліна Світоліна, яка вважається найкращою тенісисткою України, успішно виступила на престижному турнірі серії Premier Mandatory в Індіан-Уеллс (Сполучені Штати Америки).

Українка 9 березня з великими зусиллями перемогла американку Софію Кенін в поєдинку другого кола з рахунком 3: 6, 7: 6, 6: 2. Спортсменки провели на корті близько 2,5 години.