Український снайпер впритул наблизився до світового рекорду за найдальшим бойовим снайперським пострілом. Він ліквідував окупанта на відстані 2710м. 

Як повідомляє Управління стратегічних комунікацій ЗСУ, влучним пострілом відзначився український спецназівець. Тепер снайпер посідає друге місце у рейтингу за дальністю результативного бойового пострілу. Його результат підтверджено командування ЗСУ.

Перше місце у світі займає постріл канадського снайпера на дистанцію 3540 метрів при виконанні завдання в Іраку. Друге місце належало британцю Крейгу Харрісону, на дистанцію 2475 метрів. Він поступився українцю.

Окрім цьго, Британський таблоїд The Sun опублікував статтю про Олену Білозерську, та про її досвід у якості снайпера на війні з Росією.

Також, видання продемонструвало відео з ліквідацією бойовиків окупаційних сил РФ, що було знято на передовій за допомогою тепловізійного приладу нічного бачення, який використовувала Олена під час своєї роботи. На кадрах чути звуки трьох пострілів зі снайперської гвинтівки «Зброяр Z-10», а також видно, як бойовики падають в окопи.

«Коли ворог підповзає до нашої позиції, щоб убити мене, чи замислюється він, чи є у мене чоловік, батьки чи діти? – звичайно, ні», – каже Білозерська, яка спочатку вирушила на фронт добровольцем, а потім долучилася до лав Збройних Сил України.