Старший син екс-президента Віктора Ющенка, Андрій, знову одружився. Його обраницею стала 34-річна Олена Безугла, яка старша за Андрія на два роки, передає Корупція.Інфо

Дівчина називає себе благодійницею. Два роки тому вона знімалася в телешоу «Панянка-селянка». Там вона демонструвала будинок батьків, де живе, – двоповерховий дерев'яний зруб з розкішним інтер'єром. Олена хвалилася своїм гардеробом – соболина, рисяча, дві песцеві і шиншилова шубки, кілька полиць зі взуттям. За її словами, вона любить туфлі тільки брендових марок вартістю від $ 800 до $ 1500. «Сумки і взуття у мене тільки від Chanel», – говорила блондинка. Їздить Олена на білому Porsche Panamera, який їй подарували батьки.

Заробляє нова обраниця сина екс-президента організацією свят. Запевняє, що в місяць у неї виходить мінімум 45 тис. грн. Безугла також називає себе ресторатором, каже, що їй належить половина ресторану. Раніше вона була ВІП-менеджером ресторану «Срібло». Крім того, Олена відзначилася і як фотомодель, навіть в 2014 році увійшла до списку успішних фотомоделей України.

Популярне: "На стадіоні був присутнім Петро Порошенко": Під час матчу Маріуполь-Динамо пролунав вибух

Модним виданням Безугла розповідала, що вона шопоголік, любить робити покупки в Дубаї і Парижі. А щоб якось врятуватися від цієї залежності, малює картини. Також Олена Безугла велика любителька світських вечірок, в останній рік вона там з'являлася з Андрієм, який відростив собі бороду. Наприклад, в травні минулого року вони були разом на виставці в галереї, яку влаштовувала дочка Михайла Добкіна, Алла.

Нагадаємо, раніше Андрій Ющенко був одружений з сестрою телеведучої Маші Єфросиніної, Лізою. Їх шлюб тривав лише три роки, потім вони розлучилися. Від цього шлюбу у Андрія Ющенка є дочка.