У свій 24-й день народження, 8 червня, співачка Аліна Гросу заявила, що вийшла заміж. Про це зірка оголосила в соцмережі Instagram.

"З днем ​​народження мене! Свій 24 рік я зустрічаю вже заміжньою дівчиною. Можна сказати, коханий прийняв мене в свою сім'ю і подарував мені її до мого дня народження! Тепер я точно буду говорити, що моє серце не вільне, в ньому є багато- багато любові … так як рідних людей / членів сім'ї у мене стало в два рази більше ", – написала вона.

Як розповіла артистка, важлива подія в її житті відбулася ще в перший день літа – 1 червня, коли вони з коханим на ім'я Олександр розписалися в одному з московських РАГСів, проте саме весілля відбудеться трохи пізніше в Італії.

"Весілля ще буде, а ось розпис вже був (1 червня) щоб точно запам'ятати, і вітати один одного щороку з цією подією!", – уточнила співачка та опублікувала кілька романтичних фото з розпису. На них співачка у весільній сукні позує з уже законним чоловіком на терасі з прекрасним видом на місто.

 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 

❤️🔗 С днём рождения меня!😊 Свой 24 год я встречаю уже замужней девушкой😱😍❤️ Можно сказать, любимый принял меня в свою семью и подарил мне её к моему дню рождения!)) теперь я точно буду говорить, что мое сердце не свободно!!!))) в нем есть много-много любви..так как родных людей/членов семьи у меня стало в два раза больше❤️❤️❤️ Свадьба ещё будет 😁👌🏻 а вот роспись уже была (1 июня) чтоб точно запомнить😂🤪🤪🤪 и поздравлять друг друга каждый год с этим событием!)) Ну а сегодня мой праздник😊 пойду подниму бокал за то, чтоб этот год был ещё лучше))) за то, чтоб и вы были счастливы, любимы и влюблены!!!)) #УРА Пы.сы. Спасибо вам, что вы у меня есть! И что искренне радуетесь моему счастью… я это очень ценю❤️ #люблювсехикаждого

Допис, поширений GROSU (@alina_grosu)

Пізніше співачка продемонструвала свого чоловіка вже у всій красі.

"А ось і він! Вибирайте нашу кращу фотку ", – підписала вона, викликавши ажіотаж у шанувальників, які давно чекали, коли артистка покаже свого обранця не з спини.

Про чоловіка Гросу відомо дуже мало. Його звуть Олександр, він є початківцем-бізнесменом. Більше інформації про прізвище, діяльність та ще будь-яких натяків про нього в мережі немає. Артистка довгий час тримала інтригу з приводу свого обранця і ні разу не показувала його особу. В одному з інтерв'ю Гросу зізнавалася, що він ніколи не намагався щось в ній змінити.