Президент України Володимир Зеленський призначив Федора Веніславського представником глави держави у Конституційному суді України. Відповідний указ №351 / 2019 від 3 червня 2019 року оприлюднено на сайті президента України.

"Призначити Веніславського Федора Володимировича представником президента України в Конституційному суді України", – сказано в документі.

Федір Веніславський, 1969 року народження. Кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного права України Національного університету "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого". Очолював Харківську громадську Люстраційний палату.

Нагадаємо, Конституційний Суд України (КСУ) включив до порядку денного на 4 червня конституційне подання 62 народних депутатів про відповідність Основному закону указу президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Про це йдеться в опублікованому на сайті КСУ порядку денному засідань.

У вівторок, 4 червня, о 10:00 Велика палата Конституційного Суду розпочне розгляд питання про визначення форми конституційного провадження у справі за конституційним поданням 62 народних депутатів щодо відповідності Конституції України (конституційності) указу Президента України "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів".