Народний депутат групи “За життя” Ярослав Дубневич вийшов з СІЗО під заставу в 100 мільйонів гривень.

Вся сума була внесена ще до оголошення рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Раніше суддя-спікер палати Інна Калугіна повідомила про те, що Дубневича найближчим часом випустять зі слідчого ізолятора.

Відзначимо, що 7 листопада, Вищий антикорупційний суд відхилив апеляційну скаргу адвоката Дубневича і залишив його під вартою до 31 грудня. Депутат був заарештований прямо в будівлі суду.

Як відомо, депутату інкримінують лобіювання виділення грошей з бюджету “Укрзалізниці” на закупівлю товарів у підконтрольних собі підприємствах. Сума збитків оцінюється в 93 мільйони грн.

Нагадуємо, раніше за народного депутата Ярослава Дубневича ще до оголошення рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду внесли 100 мільйонів гривень застави, однак нардепа все одно етапували до СІЗО.

Про це в коментарі “УП” сказав адвокат Дубневича Олексій Шевчук.

“Ярослава Дубневича не мали права вчора затримувати, бо за нього до моменту оголошення рішення суду внесли заставу. Ярослав Дубневич ще вчора виконав рішення суду.

Учора серйозний злочин вчили співробітники НАБУ. Бо коли у суді їм показали платіжки про внесену заставу, вони взяли людину і повезли в СІЗО. У рішенні суду немає жодного пункту про те, що співробітниками НАБУ дозволено етапувати Дубневича. Також у рішенні немає жодного слова про Лук’янівське СІЗО.

Вчора вчинили злочин троє співробітників НАБУ і хтось з офісу президента або інших коридорів влади, хто дав вказівку терміново його затримати за повної відсутності ризиків””, – обурився адвокат нардепа.