Наші статті
Подобається

“Свобода” показала своє справжнє обличчя

29/10/2014     Автор: Яна Романська
“Свобода” показала своє справжнє обличчя

Не зумівши перетнути виборчий барє'р, члени партії "Свобода" вдалися до звинувачення кого завгодно, окрім себе звісно. Вже надто багато надій покладали вони навіть на мінімальний, але все-таки прохід до Ради. Та не судилося!

Незадоволення вилилося у ряд скандальних заяв щодо фальсифікації позачергових парламентських виборів. Мовляв, націоналістичну партію не хочуть пускати до Верховної Ради.

Свою думку свободівці підкріплюють результатами екзит-полів. На переконання свободівців результати паралельного підрахунку голосів свідчать про впевнене подолання 5-відсоткового бар'єру та проходження націоналістів до парламенту.

Дійшло до того, що свободівці звинуватили у такому результаті самого Володимира Путіна))!

Ми знаємо, хто робить усе, аби «Свобода» не потрапила до парламенту: це Владімір Путін та його агентура в Україні. Доказом цього є показова заява міністра закордонних справ РФ Лаврова про визнання виборів до Верховної Ради України та готовність із нею співпрацювати. Кремль задемонстрував: парламент без ідеологічної "Свободи" вигідний для них, бо з ним можна домовлятися», – йдеться у заяві на сайті партії.

"Свобода" запевняє, що результати – сфальсифіковані.

«Ми знаємо, у який спосіб фальсифікується наш результат – наші спостерігачі зафіксували факти масового вкидання бюлетенів на сході держави, зокрема в Луганській та Донецькій областях. Нам відомо про масштабні оскарження протоколів у тих областях країни, де «Свобода» має високі показники «за», – йдеться у повідомленні.

 

Як то кажуть після бою не машуть, однак Ірина Фаріон таки вирішила проігнорувати це правило, та востаннє замахнутися своїми одіозними кулачками.

Справа у тому, що переможена Фаріон назвала своїх виборців … "рабами". 

Свободівка назвала «рабами» виборців, які голосували за кандидатку від Садового.

Читати: Фаріон Ірина Дмитрівна

Дорогі і рідні. Перефразую Йосипа Сліпого, який після заслання дякував Богові, що його били раби, а не вільні люди. Я теж дякую, що раби не обрали націоналістичного шляху. Бо не рабська це справа голосувати за її величність національну ідею. В ціні у митарів дрібні монети технологій, – написала екс-депутат.

Снимок

 

 

 

 

 

 

Цікаво, що виправданим програш "Свободи" відзначають і політологи. 

Партія Свобода допустила кілька помилок, які позначились на рейтингу цієї політичної сили. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна розповів Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

Що підвело верхівку Свободи? Якщо ви так високо піднімаєте планку моральних стандартів, то ви повинні бути чистими як дзеркало, кришталево чистими. Тоді ви не можете служити мамоні і грошам. Ваші слова повинні співпадати з вашими справами. Ми знаємо, що, на жаль, вони не співпали. Все-таки “золотий телець” спокушав керівництво “Свободи”.

По-друге, значна частина електорату не пробачила їм безапеляційну радикальну позицію щодо питання російської мови.

На жаль, саме повернення до закону про мови призвело до штучного спалаху в Криму і в Луганській та Донецькій областях. Люди не хочуть в Україні таких екстремальних ситуацій. І правильно ми бачимо, що якраз відрізані крайнощі — відрізали Комуністичну партію і Свободу. Будемо дивитись, життя на цьому не закінчується”. – зазначив Олег Соскін.